Laiminga moteris - graži moteris!

info@stylist.lt +37068216077

Norėdami atrodyti stilingai ir elegantiškai, nebūtinai turite vilkėti brangius drabužius ir investuoti  į beprotiškai kainuojančias rankines ar batelius. Aš pati norėdama atrodyti stilingai, vis klysdavau pasirinkdama garderobą. Nors pirkdavau brangius rūbus, retai kada pavykdavo suderinti visumą. Patarus kolegei kreipiausi į stilistę Kristiną, kuri be didelių pastangų suderino mano jau turimus drabužius į komplektus ir gana nebrangiai padedama Kristinos įsigijau man derančius ir universaliai tinkančius drabužius.  Buvau maloniai nustebinta jos profesionalumu. Pažintis su stiliste man suteikė pasitikėjimo savimi, gavau daug naudingų patarimų, kaip  tinkamai susitvarkyti spintą, kaip formuoti garderobą, planuoti apsipirkimą ir daug makiažo subtilybių.

Dėkoju Kristinai už maloniai praleistą laiką ir visoms patarčiau apsilankyti jos vedamuose kursuose.
Rimantė

Aukštas lygis, aukštas standartas! Meistrė-profesionalė savo srity, visada pasiruošusi padėti ir patarti. Be to žavinga, komunikabili ir kantri!

Olga

Po susitikimo su Kristina supratau, kad galima turėti nedaug drabužių, bet iš jų suderinti ne vieną komplektą. Po apsipirkimo parduotuvėje mano garderobe atsirado daugiau spalvų ir tik man tinkančių modelių, kurie tik paryškina mano figūros privalumus. Supratau aksesuarų svarbą ir pradėjau juos dažniau dėvėti.

Kristina  išsiaiškino koks yra mano stilius, kokios spalvos man labiausiai tinka. Man labai džiugu, kad per pažintį su Kristina ne tik atradau savo stilių ir pasitikėjimą savimi, bet ir laiką praleidau nuostabiai.

Esu labai dėkinga Kristinai už man suteikta laiką, už mano garderobo atnaujinimą, už  vertingus patarimus. Tikrai rekomenduoju šią moterį stiliaus klausimais. Ji savo srities profesionalė, labai charizmatiška ir stilinga moteris!!! Didelis AČIŪ Kristinai už pastangas, profesionalumą, kantrybę ir patarimus!

Liubov

Parašykite savo atsiliepimą

10 + 5 =

(C) 2020 stylist.lt

sprendimas: kurapka

KONTAKTAI

info@stylist.lt

+37068216077

Facebook puslapis