t_IMG_0544Atvėsus orams vienas iš labaiusiai rūpimų klausimų – kokie galvos apdangalai yra stilingi? Stilingi, visi tie, kurie papildo Jūsų kuriamus įvaizdžius, Jums tinka ir patinka.

Visi, kas pagalvoja apie vaikystę, prisimena labai įkyrius mamos žodius: „užsidėk kepurę…“ ir apie bandymus atsikratyti šio širdžiai nemielo aksesuaro. Ypač, paauglystėje. Apie šito aksesuaro naudą ir teikiamas galimybes suprantame tik suaugusios. Juk kuo daugiau gaėrderobe skrybėlaičių,. kepuraičių, kėpių ir kitokių galvos apdangalų, tuo stilingesnis ir „skanesnis“ bus kuriamas kasdienis įvaizdis.

Leiskite sau nebūti kaip visi! Juk galvos apdangalų pasirinkimas primena mielą žaidimą, taigi džiaukitės, mėgaukitės juo. Išmėgikite visus įmanomus galvos apdangalus, net ir tuos, pro kuriuos nedrąsiai praeinate tik užmetusios akį, kurie atrodė per vaikiški ar per ekstravagantiški. Surizikuokite, ir pamatysite, kad nusipirke tik naują skrybėlaitę, gausite daugybę dividendų komplimentų ir geros nuotaikos pavidalu.

Prancūzų patarlė sako: Tikra moteris iš nieko gali padaryti tris dalykus: skrybėlaitę, salotas ir skandalą“. Taigi prisijunkite prie stilingų prancūzių!

Dar keletas pavyzdžių:

t_IMG_7991

t_IMG_7978

t_IMG_7962

t_IMG_7951

t_IMG_7935

t_IMG_7923