Dar 80-ųjų pabaigoje modeliuotoja Donna Karan išrado „septynių paprastų daiktų“ formulę. Remiantis ja, modeliuotoja paaiškina, kaip galima atrodyti elegantiškai, neišleidžiant labai daug pinigų garderobui. Taigi, kad moteris galėtų kurti įvairius įvaizdžius, jai reikia turėti 7 bazinius daiktus. Šie daiktai privalo tikti pagal figūros tipą, būti labai kokybiškai pasiūti, derėti vieni su kitais. Papildyti įvairiais aksesuarais, jie turi moterį puošti ir leisti  jaustis tobula.

2013 gegužę buvau Maskvoje Evelinos Chromčenko seminare „Universali stiliaus formulė: 25 madingos investicijos – būtinas minimumas“.

Iš pirmo žvilgsnio, šie daiktai atrodo gana nuobodūs, vienatoniai, be jokių apdailos įmantrybių ar išskirtinių detalių, paprasto, klasikinio kirpimo. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio. Keletas mažyčių paslapčių ir jie transformuosis kaip pamojus stebuklinga lazdele – taps stilingi, elegantiški, bet kartu ir praktiški.

Balti marškiniai
Šiandien pakalbėsiu apie vieną praktiškiausių daiktų – baltus marškinius. Klasikiniai balti marškiniai – tikriausiai vienas iš tų daiktų, kuriuos galima rasti kiekvienos moters spintoje. Ir greičiausiai ne vienus.

Kaip pataria stilistų asociacijos Personal Shoping specialistai, matuojantis baltus marškinius turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

– Jeigu nešiojate marškinius sukištus į kelnes ar sijoną, pirkite pakankamai ilgus, kad nebūtų apnuoginta nugara pakėlus rankas ar atsisėdus.

– Matavimosi kabinoje sukryžiuokite rankas prieš save, lyg norėtumėte apkabinti save – marškiniai turi niekur netempti, neįsirėžti. Jei marškiniai tempia – pasirinkite savo dydį.

– Rankovės turi 1-2 cm dengti delną, o rankogalis turi būti tokio pločio, kad nenusirengtumėte marškinių neatsisegę sagutės.

– Apykaklė, kai užsegta viršutinė saga, turi dengti kaklą iki pusės, nespausti jo.

– Rinkitės modelį, kad galėtumėte kvėpuoti – sagos neturi atsisegti giliai įkvėpus.

– Atkreipkite dėmesį į rankovės išėmą – ji neturėtų būti per siaura, kitaip labiau prakaituosite.

Būkite gražios!