Laiminga moteris - graži moteris!

info@stylist.lt +37068216077

kristina-kalmykova1

Susipažinkime. Aš Kristina Kalmykova. Jau daugiau nei dvidešimt metų dirbu profesionalia stiliste ir vizažiste. Labai patinka matyti, kaip žmonės keičiasi, darosi labiau užtikrinti. Juk graži moteris – laiminga moteris. Dažnai sakoma, kad rūbai nėra svarbu, iš tikro žmoguje svarbu viskas. Todėl prieš ketverius metus Klaipėdoje įkūriau „KK įvaizdžio ir makiažo mokyklą“. Joje dėstomi kursai tiek norintiems susikurti savo stilių ir įvaizdį, tiek ruošiami profesionalūs makiažo specialistai.

Savo karjerą pradėjau 1992 metais, baigusi studijas Minske. Dirbau spalvų specialiste ir vizažiste kompanijoje „Beauty for all seasons“. Nuolat tobulėjau ir mokiausi – baigiau vadybos ir asmeninio konsultavimo mokymus, klausiausi Bogomolovo mokyklos įvaizdžio kūrimo seminarų. Per tuos metus tikslingai sukaupiau žinių bagažą, kad galėčiau dirbti mėgstamą darbą.

Nuo to laiko, kai 2007 baigiau Maskvos valstybinį universitetą ir įgijau įvaizdžio psichologijos specializaciją, dirbu tai, ką labiausiai mėgstu – padedu moterims tapti gražiomis. Man įdomu dirbti su visais žmonėmis, nepriklausomai nuo socialinio luomo ar užimamų pareigų. Labai dažnai žmonės galvoja, kad stilisto konsultacijos būtinos tik turtingiems žmonėms. Tai tikrai nėra tiesa. Kūriau įvaizdžius labai įvairioms moterims, kurios po to padarė karjeros šuolius, be to savo stiliaus stipriųjų pusių žinojimas padeda nepasiklysti tarp parduotuvių pasiūlos.

Stilisto darbas truputį panašus į asmeninio trenerio, skiriu daug dėmesio žmogui, padedu atpažinti savo vidinį aš, atskleisti grožį ir charakterį. Žinoma, tam prireikia laiko, bet rezultatas džiugina ir mane, ir klientus.

(C) 2017 stylist.lt

sprendimas: kurapka

KONTAKTAI

info@stylist.lt

+37068216077

Facebook puslapis