Kasdienė apranga, vakarinė apranga – kaip nepasiklysti rūbų subtilybėse ir visada išlikti stilinga? Siurprizai ir netikėtumai labai gerai, kai esi jiems pasiruošęs. Juk dažnai būna, kad susitikimai bare ar vakariniai priėmimai rengiami iš sykio po darbo, kai niekaip nespėsi į namus persirengti, o ir visos spintos rūbų su savimi į darbą nepasiimsi.  Tikriausiai, ne vieną kamuoja klausimas ar kasdienė apranga gali virsti vakarine. O gal iš sykio verta rengtis vakarinius rūbus ir visą dieną biure švytėti?

Nesugalvokite iš pat ryto pasidaryti vakarinio makiažo ar apsirengti vakarinę suknelę – atrodysite mažų mažiausiai keistai. Tai kaipgi  greitai oficialų biuro įvaizdį paversti stilinga vakarine apranga?

Pirmiausia, apsirenkite į darbą tokią aprangą, kurią būtų galima paversti vakarine vien papildžius aksesuarais – juodos kelnės, tamsiai mėlyni džinsai su švarku, suknelė, kurią labai lengva transformuoti. Labai kruopščiai apgalvokite, ką rengsitės – juk su šiais drabužiais būsite visą dieną, o po to reiks dar ir vakarėlyje būti ne vieną valandą.

Pakalbėkime apie aksesuarus. Štai keletas daiktų, kurie gali pagelbėti įvairiose situacijose ir padėti dieninę aprangą paversti vakarine:

1. Lakiniai aukštakulniai bateliai.

Nusipirkite juodos spalvos lakinius aukštakulnius batelius ir juos laikykite darbe. Šis apavas puikiai dera su siaurais džinsais, kelnėmis, santūriomis suknelėmis.

2. Universalūs papuošalai.

Keletas metalo atspalvių apyrankių, ilgi auskarai, stambūs karoliai – tai papuošalai, kurie gali būti saugomi Jūsų stalo stalčiuose. Vietos daug neužims, o padės pakeisti kasdienę aprangą į vakarinę.

3. Vakariniai aksesuarai.

Vakarinį įvaizdį sukurti padeda ir plonytis šalis su žvyneliais ar liureksu, nedidelė delninukė. Reikėtų nepamiršti, kad visi aksesuarai turi derėti tarpusavyje – jei diržas aukso spalvos, tai tokio atspalvio turėtų būti ir delninukė ar bižuterija.

4. Veido drėkinamasis purškiklis.

Būtinai biure naudokite veido drėkiklį, kad odos drėgmė būtų išsaugota iki vakaro, ypač jei patalpose, kuriose dirbate, yra kondicionierius arba šildytuvai.

5. Kosmetika.

Kad sukurtumėt vakarinį įvaizdį, teks pakeisti ir makiažą. Biure negalite turėti visos įmanomos kosmetikos, taigi teks išsiversti su tuo, ką atsinešite iš namų.  Svarbiausia nepamirškite – kelių atspalvių akių vokų šešėlių, tušo, pudros su blizgesiu ir lūpų dažų. Užteks paryškinti akis ir lūpas.

6. Drėgnos servetėlės.

Nors drėgnos servetėlės nepakeis dušo, bet po darbo dienos tikrai padės atsigaivinti. Be to, nuvalę jomis odą nuo dulkių ir prakaito, galėsite pakeisti dieninius kvepalus vakariniais.

7. Kvepalai.

Mažas buteliukas mėgstamų kvepalų tikrai neužims daug vietos rankinėje, bet  pakels nuotaiką.

8. Antiperspirantas.

Tai padės Jums išsaugoti šviežumą po dienos, ypač jei vakarėlio metu teks daug judėti ir šokti.

9. Plaukų vaškas.

Vakare, galiter pakeisti  santūrią šukuoseną į iš tikro vakarinę – suformuoti keletą įmantrių sruogų ar sukurti šlapių plaukų efektą.

Ir dar. Ką bebūtumėt apsivilkusios, būtinai šypsokitės. Juk tikrasis grožis – tai, ką jaučiate pačios. Puiki nuotaika ir šypsena, tikrai papuoš bet kurį komplektą, o Jus pavers vakaro žvaigžde.

Štai pavyzdys, kaip kasdieninę aprangą paversti vakarine:

Slide2

Slide1