Tikriausiai, nėra paprastesnio būdo atnaujinti rūbą, negu keičiant aksesuarus. Vykusiai modeliuojant karolius, dirželius, šalikus, skaras – sukursite visiškai kitokį vaizdą, atrodysite stilingai ir naujai. Ir atvirkščiai, be aksesuarų rūbų komplektas atrodo neišbaigtas, nuobodus ir monotoniškas. Vienas iš labiausiai pastebimų ir greičiausiai parenkamų aksesuarų – diržas. Jis juosimas ir ant kailinių, ir ant vakarinės suknelės, papildo laisvalaikio aprangą ir dalykinio stiliaus kostiumėlį. Taigi, kokie diržai madingi šiais, 2013 metais? Įdomiausia, kad nėra jokių ypatingų reikalavimų medžiagai ar pločiui (Calvin Klein kolekcija):

calvin-klein-fall-2013-belts

Patys populiariausi – platūs diržai, pagaminti iš odos, zomšos arba tekstilės. Jie juosimi tiksliai ant talijos ir turi paslėptą užsegimą. Šitokie diržai padeda laikyti įtemptus pilvo raumenis, bet kokią figūrą daro dailesne ir patrauklesne. Nešioti juos galima su bet kokiais viršutiniais drabužiais. Dar viena šių metų tendencija – daugiasluoksniai diržai. Jiems priskirtini diržai-korsetai, papuošti dideliais kaspinais ir užsegimais, taip pat platūs diržai su begale siaurų dirželių ant viršaus plačiojo. Stilistai pataria rinktis natūralių medžiagų diržus – odos, tekstilės, nes tokie daiktai atrodo prabangiai ir elegantiškai. Spalvos – natūralios. Neužmirštos ir siaurutėlių dirželių megėjos, tik reiktų rinktis juos iš odos ar zomšos. Be to nepamiršti, kad tokie dirželiai labai lieknų moterų privilegija, dar labiau pabrėžiantys figūros grakštumą. Ypatingai dailiai atrodo diržai, kurių spalva beveik identiška kostiumui. O kokia diržų puošyba madinga 2013? Pats gražiausias dekoras – sagtys: Модные ремни 2013 Модные ремни 2013Madingi diržai puošti įvairiais akmenimis ir siuvinėjimais: Модные ремни 2013Kartais užtenka vienos originalesnės detalės ant diržo, kad rūbas atrodytų nepakartojamas: Модные ремни 2013 Dauguma mados korifėjų siūlo labai prabangius diržus, išdabintus karoliukais, blizgučiais, Svarovskio akmenėliais ir žibančiomis akutėmis. Jie puikiai tiks jaunoms panelėms, papildys klubinę i9r vakarėlių aprangą: Модные ремни 2013 Dar vienas įdomus sprendimas – atlasinis kaspinas užrištas ant talijos. Madingos 2013 diržų spalvos

Модные ремни 2013 Модные ремни 2013 Vis dar mados viršūnėje – klasikinės splavos ir atspalviai, nors neapsiriksite pasirinkusios ir ryškesnius – geltoną, mėlyną, persiko, raudoną ar violetinį diržą. Madingos ir aksinės detalės ar net visi aukso spalvos diržai:Модные ремни 2013 Kalbant apir tekstūras – ypatingas dėmesys vis dar skiriamas gyvatės odos raštui:  Модные ремни 2013  Kitą sykį parašysime ir apie vyriškus diržus.